ZZBO Бетонні Заводи

ZZBO Бетонні Заводи
Черкаси, Суворова 57

Основна діяльність ZZBO: проектування і виробництво бетонних заводів літнього та зимового виконання з подачею матеріалів Ськіпом або стрічкою, установки стаціонарні або мобільні, продуктивністю від 15 до 120 куб. метрів бетону за годину роботи. Виробництво матеріалів, комплектуючих для бетонних заводів: двухвальні бетонозмішувачі, естакади, дозуючі комплекси, силоси цементу, шнекові транспортери, блоки дозаторів цементу, води і хім. добавок, модулі утеплення бетонних заводів і парогенератори.


Склад ZZBO: шестеро виробничих цехів (загальна площа цехів більш 5000 м2), сучасне технологічне обладнання (оброблювальні центри ЧПУ-автомати, зварювальні пости напівавтомати, установка ЧПУ плазмового різання, ЧПУ гільйотини і верстати гнучкі, стрічкові пили ЧПУ, литтєвий ділянку, фарбувальний цех з дробеструйной обробкою і фарбувальною камерою, цех порошкувати забарвлення, цех цинкування деталей), власний конструкторський відділ, відділ по гарантії, відділ по запчастинах, відділ з пуско-налагодження та з продажу - всі ці фактори визначають мінімальні ціни і найвища якість нашої продукції.

Наш технологічний процес - це оптимальна схема виробництва, яка дозволяє скоротити витрати на виробництво, продажу і логістику, тому Замовник отримує продукцію за мінімальними цінами і з високою якістю.